SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

26 Kasım 2015 Perşembe

Parmak Örgüsü Nasıl Yapılır?

Parmak Örgüsü Nasıl YapılırBilindiği gibi birçok örgü tekniği vardır. Bunlardan en bilinenleri şiş ile örgü ve tığ ile örgü teknikleridir. Bir de hiçbir gereç kullanmadan yapabileceğiniz bir örgü tekniği var: Parmak örgü tekniği!

Örgü ile arası iyi olan hanımlar neden bahsettiğimi çok iyi anlayacaklardır ancak bu yazımızı bu tekniği hiç bilmeyen kullanıcılarımız için hazırladık. Parmak örgü tekniğiyle yapabileceğiniz birçok örgü modeli vardır. Bunların neler olduğunu daha iyi görebilmeniz için aşağıdaki galeriye bir göz atmalısınız.

İşte parmak örgüsüyle yapılmış örgü çeşitleri:


Parmak Örgüsü Nasıl Yapılır

Parmak Örgüsü Nasıl Yapılır

Bunlar sadece birkaç örnek. Sizler bu tekniği öğrendikten sonra hayal gücünüze bağlı olarak özgün ve güzel tasarımlara imza atabilirsiniz. Peki bu güzel parmak örgüsü bere, parmak örgüsü boyunluk ve parmak örgüsü atkı nasıl yapıldılar?

Parmak örgü tekniği tamamen parmaklarınızı kullanarak örgü yapabileceğiniz bir tekniktir. Parmak örgüsü tekniği için herhangi bir şiş ya da tığa ihtiyacınız yok. Peki söz konusu bu parmak örgüsü nasıl yapılır? Parmak örgü yapılışı nasıldır? Bunun cevabı da aşağıdaki görsellerimizde:


Aşağıdaki videomuzu izleyerek parmak örgüsü tekniğini adım adım öğrenebilirsiniz.

PARMAK ÖRGÜSÜ NASIL YAPILIR?


Bu ilginç ve güzel örgü tekniğini öğrendiğinize göre artık birbirinden ilginç ve farklı tasarımlara sahip örgü modelleri yapabilirsiniz.

Resimlerde gördüğünüz gökkuşağı atkı modelinin parmak örgüsü tekniğiyle nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız: PARMAK ÖRGÜSÜ TEKNİĞİYLE ATKI YAPIMI konusunu inceleyebilirsiniz.
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar