SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

25 Kasım 2015 Çarşamba

Şövalye (Gladyatör) Örgü Bere Şapka Yapımı

Şövalye Örgü Bere Şapka Yapımı
İLGİNÇ ÖRGÜ BERE MODELLERİ VE TASARIMLARI konusunda sizlere birbirinden ilginç ve farklı örgü bere ve şapka modellerini derlemiştik. Şimdi de bu modellerin içinden bir tasarımı seçerek nasıl yapılacağını sizlerle paylaşmak istedik. Sizlere anlatacağımız bu ilginç tasarım şövalye (gladyatör) örgü bere modeli...

Şövalye (gladyatör) örgü bere modeli hem yapımı kolay hem de görünüşü itibariyle farklı ve marjinal bir tasarım. Şövalye (gladyatör) örgü bere tasarımının bu versiyonunu öğrendikten sonra sizler de bulabileceğiniz farklı şövalye (gladyatör) bere örgü modellerini kolaylıkla yapabilir, hatta hayal gücünüze bağlı olarak başka ilginç örgü bere modelleri yapabilirsiniz.


"Şövalye (gladyatör) örgü bere nasıl yapılır?" ve "Şövalye (gladyatör) örgü şapka nasıl yapılır?" sorularının cevabını bulacağınız şövalye (gladyatör) örgü şapka modelinin videolu anlatımını sizlere sunuyoruz. Video dili İngilizce olsa da adım adım yapılışı anlatıldığı için, İngilizce bilmeseniz bile videoyu takip ederek kolaylıkla bu tasarımı kendisiniz de yapabilirsiniz. Örgü şapka modelleri içinde görünüş itibariyle oldukça güzel bir tasarım olan şövalye (gladyatör) örgü şapka modelini farklı renk iplerle ya da süslerle tasarlayabilirsiniz.

Gladyatör bere modeli ve gladyatör şapka modeli olarak da bilinen bu güzel tasarımın farklı örnekleri ve farklı örgü teknikleri bulunuyor.

İşte sizi farklı gösterecek ya da bir arkadaşınıza hediye edip özgün ve marjinal görünmesini sağlayabileceğiniz güzel tasarım: Şövalye (gladyatör) örgü bere (şapka) yapımı!

ŞÖVALYE ÖRGÜ BERE ŞAPKA YAPILIŞI:Birkaç şövalye (gladyatör) örgü bere (şapka) örneği de şöyle:

Şövalye Örgü Bere Şapka Yapımı

Şövalye Örgü Bere Şapka Yapımı

Şövalye Örgü Bere Şapka YapımıGüzel Tasarımlar YouTube Kanalı'na abone olarak yeni tasarım videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar