SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

27 Kasım 2016 Pazar

Çocuklar İcin Tasarlanmış Birbirinden Güzel Boyama Önlükleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri
2 ila 5 yaş arası çocuğu olan hanımların korkulu rüyasıdır boya kalemleri. Zira bu yaşlardaki çocuklar gerek istemli gerekse istemsiz olarak evin mobilyalarını halılarını, kısacası eşyalarını boyamak suretiyle deforme etmekteler. Çoğu zaman boyaların etrafta dağınık bir şekilde dolaşmasından kaynaklı olarak ya üzerine basarak ya da boyanın erimesi sebebiyle böyle lekelerle tanışmanız mümkün. Elbette sırf eşyalarınız boyanıyor ya da kirleniyor diye çocuğunuzu bu güzel uğraştan alıkoymak istemezsiniz öyle değil mi? Onun elinden boyaları almak, belki de ilerde büyük bir yetenek olabilecek bir bireyin ilk hayal kırıklığı olacaktır.

Peki çocuklarımız evde etrafı kirletmeden nasıl boya yapabilirler? Ya da onları temiz ve düzenli bir şekilde resim yapmaya nasıl yönlendirebiliriz? Elbette çocuklar için tasarlanmış birbirinden güzel boyama önlükleri ile... Bu önlükler sayesinde hem çocuklarınız kendilerini birer ressam gibi hissedecek hem de düzenli ve temiz çalışma kazanımı elde edeceklerdir. Çünkü bu güzel tasarımlar, önünde bulunan boya cepleri sayesinde boyaların bir arada kalmasını sağlıyor ve çocuklarınızın resim yaparken kendi üzerlerini boyamasını da engellemiş oluyor.
Çocuklar için boyama önlükleri genel olarak şirin hayvan motifleriyle tasarlanmış. Kız çocukları için de erkek çocukları için de kullanılabilecek farklı boyama önlükleri mevcut. Filli boyama önlüğünden, köpekli boyama önlüğüne; tavşanlı boyama önlüğünden maymunlu boyama önlüğüne kadar farklı çeşitleri mevcut. Aslında biraz uğraşarak çeşitli kumaş parçalarını kesip biçerek sizin de tasarlayabileceğiniz bu boyama önlüğü modelleri çocuklarınızı oldukça sevindirecek bir hediye olacaktır.

İşte çocuklar için tasarlanmış boyama önlükleri tasarımlarından birkaçı:

cocuklar-icin-boyama-onlukleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri

cocuklar-icin-boyama-onlukleri


Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar