SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

14 Kasım 2016 Pazartesi

Çoraptan Minions (Minyonlar) Oyuncak Yapımı

Çoraptan Minions (Minyonlar) Oyuncağı Yapımı
Birçoğunuzun Minions (Minyonlar) animasyon filminin sevimli kahramanları Çılgın Hırsızlar'a bayıldığını biliyorum. Bu yüzden sizlere mümkün olduğu kadar çok Minion (minyon) tasarımına sahip çalışmaları paylaşmaya çalışıyorum.

Daha önceki konularımızda Minions (Minyonlar) El Örgüsü Eldiven Yapımı (Detaylı - Videolu Anlatım) ve Minions (Minyonlar) Şapka Nasıl Yapılır? işlemiştik. Bu konularımıza göz atarak bu güzel tasarımları nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Kolay ve ilginç tasarımlar hepiniz için tercih sebebi; ancak detaylı videolu anlatım sayesinde örgü tekniklerini hiç bilmeseniz bile bu şirin Minions (Minyonlar) tığ işi örgü modellerini siz de yapabilirsiniz.


Şimdi ise sizlere kış ayları için düşünülen Minions (Minyonlar) Örgü Bere ve Minion (Minyon) Eldiven dışında, dört mevsim kullanılabilecek güzel bir tasarım sunuyoruz. Minions (Minyonlar) yani Çılgın Hırsızlar diye bilinen bu sevimli kahramanların pofuduk bir oyuncağı! Evet, siz de sevimli bir Minions (Minyonlar) oyuncağına sahip olabilirsiniz hem de el yapımı yani kendi emeğinizle... Eminim bu durum, yaptığınız güzel tasarıma ayrı bir değer yükleyecektir, öyle değil mi? Sıkı durun! Ayrıca bu Minions (Minyonlar) oyuncağının tasarımını çoraplarla ve birkaç basit materyalle ortaya çıkarabileceksiniz. :)

Nasıl mı? Aslında epey kolay ve ilginç bir tasarım olduğunu göreceğiniz aşağıdaki videoyu izleyip uygulayarak.

Hepinize kolay gelsin.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar