SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

10 Kasım 2016 Perşembe

Eski Eşyaları Değerlendirme Yöntemi: Ampulden Penguen Yapımı

Patlamış Ampulden Penguen YapımıÇoğu insan için patlamış ya da eskimiş bir ampul çöpten başka bir şey değildir. Ancak birazcık hayal gücü bu atıl, eski eşyayı güzel ve ilginç bir tasarıma dönüştürebilir. Daha önceki yazılarımızdan hatırlayacağınız gibi patlamış bir ampulden mumluk, saksı gibi çok farklı tasarımlar yapabileceğinizi anlatmıştık. PATLAMIŞ AMPULDEN MUMLUK, SAKSI ve SÜS EŞYASI YAPIMI

Şimdi de sizlere ampulden nasıl penguen yapacağınızı anlatmaya çalışacağız.

Eski eşyaları değerlendirme yöntemi olarak değerlendirebileceğimiz bu tasarım için çok fazla el becerisine sahip olmamız gerekmiyor. Zira ampuller tasarımı itibariyle zaten birer penguen gövdesini andırıyor. Dolayısıyla kendin yap kategorisinde ilginç ve kolay tasarımlar listesinin birinci sırasında yer almayı hak ediyor.
Ampulümüzü tıpkı resimde görüldüğü gibi cam boyasıyla boyuyoruz. İşte bu kadar. El yapımı penguenimiz hazır! :) Pengueninizi nasıl boyayacağınız tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

Dilerseniz üst kısmına bir ip bağlayarak evinizin belirli yerlerine asabilir ya da pengueninize çeşitli kıyafetler tasarlayarak giydirebilirsiniz.

Aşağıda farklı şekilde tasarlanmış ampulden yapılan penguenleri inceleyerek biraz daha fikir edinebilirsiniz. Kolay gelsin :)

Ampulden Penguen Yapılışı

Ampulden Penguen Yapılışı

Ampulden Penguen Yapılışı

Ampulden Penguen Yapılışı

Ampulden Penguen Yapılışı

Ampulden Penguen Yapılışı

PET ŞİŞEDEN PENGUEN YAPILIŞINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

GÜZEL TASARIMLAR YOUTUBE KANALI'na abone olarak tasarım videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.


Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar