SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

13 Kasım 2016 Pazar

Minions (Minyonlar) El Örgüsü Eldiven Yapımı (Detaylı - Videolu Anlatım)

Minions (Minyonlar) El Örgüsü Eldiven YapılışıGeçen senelerde sizlere Minions (Minyon) Bere yapımının videolu anlatımını paylaşmıştık. (İlgili konu: Minions (Minyonlar) Şapka Nasıl Yapılır? 

Bu sene de sizlere el örgüsü tığ işi Minion (Minyon) Eldiven yapımının nasıl yapıldığını anlatan videoyu paylaşıyoruz.

Anne İşleri adlı YouTube kanalının hazırladığı "Minyonlar Çılgın Hırsızlar Örgü Eldiven Yapımı - Detaylı Anlatım" videosu ile örgü örme tekniklerini hiç bilmeyenler bile bu şirin eldivenleri kolaylıkla yapabileceklerdir. E ne de olsa kolay ve ilginç tasarımlar, en çok tercih ettiğimiz örgü modelleri değiller midir? :)
Kış aylarının kapımızı çalmasıyla birlikte bütün kadınlar ve ev hanımları kendi çocuklarına ya da hediye olarak başka çocuklara kendi ördükleri yani kendi el emekleri olan tasarımları yapmak istemeye başladılar. Çünkü bir insanın kendi emeğiyle ortaya çıkardığı tasarımlar en güzel tasarımlardır. Değerlidir ve manevi değeri vardır. Bu sebeple çarşıda pazarda mağazada satılan lisanslı lisanssız Minions (Minyonlar) Eldiven modellerini ya da fabrikasyon (Minions (Minyonlar) Eldiven tasarımlarını almak yerine bu videoyu izleyerek siz de şirin mi şirin Çılgın Hırsızlar olarak da bilinen bu güzel animasyon karakterlerinin güzel tasarımını yapabilirsiniz.

Bunun için ihtiyacımız olan resimde gördüğünüz renklerde orta boy kalınlıkta ipler ve 2,5 numara tığ...

Aşağıdaki videoyu izleyerek siz de tığ işi bu güzel Minions (Minyonlar) karakterli el örgüsü eldiveni kolaylıkla yapabilirsiniz. Videoda ölçü olarak 3-4 yaşında bir çocuk baz alınmış ancak sizler yapacağınız Minions (Minyonlar) eldivenin büyüklüğüne göre zincir sayısını tahmini olarak artırabilirsiniz.

İyi seyirler, kolaylıklar dilerim... :)

Minions (Minyonlar) El Örgüsü Eldiven Yapılışı Videosu
GÜZEL TASARIMLAR YOUTUBE KANALI'na ücretsiz abone olarak tasarım videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.


Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar