SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

13 Kasım 2016 Pazar

Plastik (Pet) Şişeden Hediye Kutusu Yapımı

Plastik (Pet) Şişeden Eşya TasarımlarıVe yine bir kendin yap projesiyle daha karşınızdayız. Pet şişe kullanarak sayısız kolay ve ilginç tasarım yapılabiliyor. Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmıştık. Plastik (Pet) Şişelerden Portakal Sıkacağı Yapımı, Plastik (Pet) Şişeden Kulplu Bardak Yapımı ve Pet Şişeden Şirin Penguenler Yapmak konularını inceleyebilirsiniz.

Bazı güzel tasarımlar yalnızca göze hitap ederken bazıları hem hayatımızı kolaylaştıracak hem de göze hitap eden el yapımı tasarımlardır.
El yapımı ürünler bir uğraş olmasının yanı sıra hediye olarak düşünüldüğünde manevi değeri yüksek olan kendin yap tasarımlardır. Size pet (plastik) şişeden nasıl hediye kutusu yapılacağını videolu olarak paylaşıyoruz .

Siz de bu kolay ve ilginç el yapımı tasarım sayesinde eski, atıl ve çöp olarak değerlendirilen bir eşyayı değerlendirmiş, geri dönüşüme katkı sağlamış olacaksınız.

Bakalım Plastik (Pet) Şişeden Saydam (Transparan) eşya ve hediye kutusu nasıl yapılıyormuş, hep birlikte izleyelim. Kolay gelsin. :)Güzel Tasarımlar Youtube Kanalı'na ücretsiz abone olarak yepyeni tasarım ve "Nasıl Yapılır?" videolarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar