SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

13 Kasım 2016 Pazar

Plastik (Pet) Şişelerden Portakal Sıkacağı Yapımı

Pet Şişelerden Sıkacak YapılışıKendin Yap işler çoğu zaman birer güzel tasarımlara sahip dekoratif eşya olabiliyorken kimi zaman da hayatımızı kolaylaştıran ve hatta hayat kurtaran birer ürüne dönüşebiliyor.

El yapımı bu güzel tasarımlar hem bizim için bir uğraş olurken hem de faydalı ev eşyaları oluyor. Bunlardan biri de kolay ve ilginç tasarımlar kategorisine giren Plastik (Pet) Şişelerden Portakal Limon Sıkacağı yapımı... Daha önceki yazılarımızda Plastik (Pet) Şişeden Kulplu Bardak Yapımı ve Pet Şişeden Şirin Penguenler Yapmak konularını işlemiş ve yapılışlarını detaylı olarak anlatmıştık.
Şimdi de kolay ve ilginç aynı zamanda da faydalı ev eşyası tasarımı olan Plastik (pet) şişeden sıkacak yapılışını sizlere videolu anlatım olarak sunuyoruz.

Güzel Tasarımlar Youtube Kanalı'na ücretsiz abone olarak yeni tasarım videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Bakalım hepimizin çoğu zaman çöp diyerek attığı bu atıl eşyadan geri dönüşümle nasıl faydalanabiliriz. Hep birlikte izleyip öğrenelim. :)Güzel Tasarımlar Youtube Kanalı'na ücretsiz abone olarak yepyeni tasarım ve "Nasıl Yapılır?" videolarımdan haberdar olabilirsiniz.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar