SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

11 Ekim 2017 Çarşamba

2017 - 2018 Kışlık Çanta Modelleri

Kışlık Çanta Modelleri

2018 kislik canta modelleriÖzellikle bayanların olmazsa olmaz gereçlerinden biri olan çantalar yaz ve kış sezonuna uygun modeller ile moda dünyasının vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Yazın açık renklerin ve çiçek desenlerinin ağırlık olarak hakim olduğu modeller kışın yerini koyu renklere bırakıyor. Kimi kullanıcıya göre bölmelerinin çokluğu daha cazip bir seçenek iken kimi kullanıcıya göre küçük ve tek bölmeli modeller cazip olabiliyor. Model ve renk çeşitliliği oldukça geniş olan çantalar küçük büyük herkes için farklı alanlarda ihtiyacını karşılıyor.

Yaz Ayına Uygun Çanta Modelleri Ve Desenleri

2018 kislik canta modelleriYaz aylarında çanta tercihlerini renkli ve desenli modellerden yana kullanan bayanlar çok gerekli olmadıkça askılı çantaları tercih etmiyor. Büyük cüzdan tarzında olan ve portföy çanta olarak adlandırılan modeller daha çok tercih ediliyor. Özellikle açık renk ve çiçek desenli modeller hem spor hem klasik kıyafet ile tamamlayıcı bir aksesuar oluyor. Çıkarılabilir ince askıları ile gerektiğinde omuza asarak da kullanılan modeller elde taşınarak kullanıldığında daha şık ve tarz duruyor.Kış Ayına Uygun Çanta Modelleri Ve Desenleri

2018 kislik canta modelleriKış aylarında tercih edilen çanta modelleri arasında çok bölmeli ve omuz askılı modeller ilk tercihler arasında yer alıyor. Koyu renk ve büyük çantaların kış ayında daha çok tercih edilmesinin sebebi, kış dolayısı ile içine eldiven, bere, atkı gibi giysileri koyabilme avantajının olması. Koyu renk modeller kış aylarında yıpranma ve kirlenmeye karşı daha dayanıklı olduğundan ilk tercihler arasında yerini alıyor. Taşıma kolaylığı bakımdan sırt çantaları her zaman ilk tercihler arasında yer alırken özellikle kış aylarında bu durum daha da önem kazanıyor. Kaba giysiler ile çanta taşımak ayrı bir yük olacağından sırt çantası kullanmak büyük bir avantaj oluyor. Sırt çantası modelleri arasında iç bölmeler genellikle tek bölme olarak yapılıyor. Ancak dışına veya yanlarına ek cepler eklenerek kullanım özelliği kazandırılıyor. Özellikle öğrenciler için büyük bir avantaj olan sırt çantaları kış aylarında çalışanlar içinde büyük bir kurtarıcı oluyor. Aynı zamanda küçük çocukları olan annelerinde vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor.

2018 kislik canta modelleri

Çanta Modası

Bayan, erkek ve çocuk modelleri mevcut olan çanta dünyasında erkekler için genellikle para çantaları niteliğinde olan postacı modeli denilen çanta modelleri çoğunlukta bulunuyor. Renk bakımından koyu tonlar ve koyuya yakın ara tonlar kullanılıyor. Çocuklar ve öğrenciler için sırt çantaları çoğunlukta. Kız çocukları için süslü modeller ve çizgi film karakterleri olan modeller yoğun. Seyahat çantaları grubunda kumaş ürünlerde koyu renkler hakimken tekerlekli plastik seyahat çantalarında renk seçenekleri mevcut. Parlak renklerin daha çok tercih edildiği seyahat çantalarında, tatilin mutluluğunu yolun başında yakalamanız düşünülerek renkli seyahat çantalarına öncelik verilmiş. En çok renk, desen ve model çeşitliliğine sahip olan bayanlar çantalar konusunda şanslı. Yazlık ve ya kışlık her sezon için en çok seçenek çanta tutkunları olan bayanlara veriliyor.

2018 kislik canta modelleri

Giyimin tamamlayıcı aksesuarı ve bayanların en büyük yardımcıları olan çantalar sayesinde tarzınızı ifade etmeniz çok kolay. Oldukça geniş model ve renk seçeneğine sahip olan çanta modelleri arasında yaz aylarında da kış aylarında da sizi tamamlayacak olan modeli kolayca bulabilirsiniz.

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

2018 kislik canta modelleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar