SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

12 Ekim 2017 Perşembe

Koçtaş Oturma Odası Dekorasyonu

Koçtaş Oturma Odası Dekorasyonu

koctas oturma odası dekorasyonuKoçtaş şirketi 1955 yılında büyük inşaat projelerine yapı malzeme temini sağlamaktaydı. Daha sonra 2000 yılında Kingfisher ortaklığıyla ev geliştirme sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin çeşitli illerinde birçok mağazasının bulunduğu Koçtaş, alanında oldukça iddialı bir şirket olmaktadır.

Son zamanlarda ev severler için oldukça tercih etmekte olduğu Koçtaş, çeşitli markalar ile çalışarak mobilya, banyo, mutfak ve dekorasyon gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Ayrıca ev gereçleri, aydınlatma ve elektronik eşyalar, hırdavat ve el aletleri, ısıtma-soğutma, beyaz eşya alanları ile de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sağlamakta olduğu ev yenileme, nakliye ve montaj, telefonla sipariş gibi imkanlar ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır.

Günümüzde ev dekorasyonlarının önemi oldukça artmıştır. İnsanlar ev düzenleme ve dekorasyon konusunda gün geçtikçe daha çok bilinçlenmekte ve böylece daha çok önem vermektedir. Bu bağlamda çeşitli dekorasyon çalışmaları için ihtiyaç duyulan dekoratif parçaları Koçtaş’ın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde bir arada bulma şansına sahip olmaktadır.

Bir oturma odası dekorasyonu için Koçtaş’ın çeşitli marka ve modeller ile sunmuş olduğu dekoratif ürünlerden yararlanılarak etkili mekanlar oluşturulabilmektedir.

1. Koçtaş Koltuk ve Kanepeler

koctas oturma odası dekorasyonu


Oturma odanızda kullanılacak koltuk veya kanepeler ile konforlu ve bir o kadar da şık mekanlar elde edilebilmektedir. Oturma odalarında koltuk veya kanepe seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli unsur odanın büyüklüğü olmaktadır. Odanın büyüklüğüne göre koltuk veya kanepe tercihi yapılabilir.

koctas oturma odası dekorasyonu

Büyük odalarda kısıtlayıcı faktörlerin olmaması ile birlikte küçük odalarda kullanılacak koltuk veya kanepe renklerinin açık tonlarda tercih edilmesi gerekmektedir. Bu bağlamda Koştaş, çeşitli model ve renk seçenekleri ile alıcıya avantaj sağlamaktadır.

koctas oturma odası dekorasyonu

2. Koçtaş Televizyon Ünitesi ve Sehpası

koctas oturma odası dekorasyonu

Televizyon ünitesi ve sehpası oturma odalarının en önemli dekorasyon parçalarından biri olmaktadır. Bu nedenle kullanılacak odanın büyüklüğü, tarzı ve genel renk uyumu göz önünde bulundurularak doğru tercihler yapılması gerekmektedir. Televizyon ünitelerinin büyük odalar için tercih edilmesi doğru bir karar olacaktır. Fakat küçük bir oda için kullanılacak televizyon sehpaları ile alan tasarrufu sağlayarak oldukça şık ortamlar yaratmakta mümkün olmaktadır.

koctas oturma odası dekorasyonu

Gerek işlevsel gerekse görsellik açısından etkili sonuçlar için Koçtaş oldukça çeşitli alternatifler sunmaktadır.

3.Koçtaş Dekoratif Raflar

koctas oturma odası dekorasyonu

Dekorasyon çalışmalarının tamamlayıcı unsurlarından olan dekoratif raflar, kullanım amacı ve alanına göre çeşitlilik göstermektedir. Rafların, üzerinde yerleştirilecek eşya veya eşyalara göre düşünülüp tercih edilmesi gerekmektedir. Kullanım amacına göre seçim yapılması ile daha işlevsel ve uzun ömürlü raflar elde edilmektedir. Bu bağlamda odanın yansıttığı tarz ve renk özellikleri dikkate alınarak kullanılacak raflar oda dekorasyonunun kusursuz olmasını sağlayacaktır.

4. Koçtaş Sarkıtlar ve Avizeler

koctas oturma odası dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu çalışmalarında aydınlatmaların yarattığı etki oldukça önem taşımaktadır. Odalarda kullanılacak sarkıt veya avizelerin odanın genel dekorasyonu ile oluşturacağı uyuma dikkat edilmesi gerekmektedir. Aydınlatma elemanı seçimlerinde odanın büyüklüğü ve kullanım alanı da önem taşımaktadır. Ayrıca kullanılacak odanın tavan yüksekliği sarkıt veya avize seçimi konusunda belirleyici faktörlerden olmaktadır. Odanın dekorasyon tarzı doğrultusunda seçilen sarkıt veya avizeler oldukça iddialı mekanlar yaratmaktadır.

koctas oturma odası dekorasyonu

Modern ve klasik aydınlatma çeşitleri ile oldukça farklı kullanım imkanları sunan Koçtaş, bu konuda oldukça farklı seçenekler sunmaktadır.
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar