SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

16 Kasım 2017 Perşembe

2017'nin Popüler Örgü Modelleri

2017 populer orgu modelleriÖrgü çoğu bayanın hobileri arasında olmaktadır. Özellikle ev hanımları vakit geçirmek için örgüye başvururlar. 2017'nin popüler örgü modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ile bere, atkı, sepet, supla gibi eşyalar yapılmaktadır. 2017 yılında en çok yapılanlar ise supla ve sepet olmaktadır.Sepet Modelleri

2017 populer orgu modelleri


Örgü sepetler evlerde çok güzel durmaktadır. Evlerde derleyip toparlayıcı sepetler haline gelmektedir. Aynı zamanda sepet yapıp satan da birçok kişi bulunmaktadır. Bu sepetler ise penye ipten yapılır. Penye ipten sepet hazırlanarak içine istediğinizi koyabilirsiniz. Ayrıca bu sepetleri boy boy yapıp set halinde de kullanabilirsiniz. Sepetleri istediğiniz boyutta istediğiniz renkte yapabilirsiniz. Kişisel zevklerinize göre istediğinizi yapabilirsiniz. Yapıp satabilir, kendiniz kullanabilir ya da hediye olarak verebilirsiniz. Sepetlerin içine ne koyacağınız da size kalmıştır.

Supla Modelleri

2017 populer orgu modelleri

2017 yılında en çok yapılan örgülerden biri de supla olmaktadır. Supla yani Amerikan servisleri ile çok daha keyifli ve şık yemekler yenilebilir. Suplanın da çeşitli örgü çeşitleri bulunmaktadır. Supla yapmak için istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. İstediğiniz örgü çeşidi ile supla yaparak sofranızın çok daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. Suplalar servis tabağının altında kullanılmaktadır. Kendi zevkinize ve dekorasyonunuza göre supla takımlarını yapabilirsiniz. Suplalar genellikle yuvarlak şekillerinde yapılmaktadır. Ancak zevkinize ve tabaklarına uygun olarak da dikdörtgen şeklinde yapabilirsiniz. Suplalar genelde tığ kullanarak örülen modeller olmaktadırlar.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar