SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

19 Kasım 2017 Pazar

Dalgalı Saçlar İçin Kesim Modelleri

Dalgalı saçları olan kişilerin saçları daha hacimli ve havalı olmaktadır. Dalgalı saçlara sahip olan kadınlar için birçok kesim modelleri bulunmaktadır.

Bob ve Asimetrik Saç Kesimi

dalgalı sac kesim modelleri


Bob saç kesimi 2016 yılında moda olmuş ve o zamandan bu yana kullanılan bir saç modeli olmaktadır. Bob kesimi ile kestiğiniz dalgalı saçlarınızı köpük ile şekillendirebilirsiniz. Böylece dalgaları kontrol altına alabilirsiniz. Bob saç kesiminde saçların yandan ayrılması kadınlara tavsiye edilmektedir. Bir diğer dalgalı saçlar için olan kesim modeli ise Victoria Beckham'ın meşhur ettiği bir saç kesimi olmaktadır. Asimetrik saç kesimi dalgalı saçlara sahip olanlara en çok yakışacak kesimlerden biri olmaktadır. Bu kesim ile aynı zamanda saçlar kolay bir şekilde kontrol altına alınabilir. Asimetrik saç kesimi kullandığınız zaman dalgaları maşa ile daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Katlı ve Kısa Kesim Modelleri

Katlı kesim ile birlikte dalgalı saçları kontrol altına alabilirsiniz. Özellikle ince telli saçlara sahipseniz katlı kesimle ile birlikte saçlarınız çok daha cool ve hacimli görünecektir. Katlı kesimle birlikte saçlarınızı şekillendireceğiniz zaman köpük kullanabilirsiniz. Kısa saç kesimleri ise marjinal saç sevenler için birebir olmaktadır. Ayrıca saçların bir kısmı uzun bir kısmı da kısa olan saç modeli 2017 yılında moda olmuş bir saç modelidir. Saçlarınızda farklı bir görünüm istiyorsanız kakül de deneyebilirsiniz. Saçlarınızı çok daha cool gösterecek kakül aynı zamanda genç göstermektedir.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar