SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

4 Kasım 2017 Cumartesi

Kadınların Vazgeçemeyeceği Aksesuar Modelleri

Kadınların Vazgeçemeyeceği Aksesuar Modelleri

kadin moda aksesuar modelleri Bir kadının olmazsa olmazlarından birisi aksesuar kullanımıdır. Aksesuarın bir kadının kendini ifade etme şekli olduğunu bile söyleyebiliriz. Kadın aksesuar modelleri arasında bu yıl dikkat çeken parçalardan birisi; şahmeran bilekliklerdir. Son yıllarda dikkat çeken bu bileklikler bu yıl karşımıza moda olarak çıkıyor. Bunun dışında farklı tasarımlara sahip olan yüzükler de kadınlar arasında çok fazla karşımıza çıkacak gibi duruyor. Kolye modellerine baktığımız zaman altın sarısı olan kolyelerin ağırlığını koyduğunu ve kombinlerde yer edindiğini görebiliyoruz.

Şık Kadın Aksesuarları

kadin moda aksesuar modelleri Aksesuar modelleri arasında en fazla dikkat çekenler arasında atkı ve şalların olduğunu da söyleyebiliriz. Kışın gitgide yaklaşmaya başlamasıyla beraber birbirinden farklı atkı ve şal modelleri de raflardaki yerlerini almaya başladı. Bu modeller arasında geçtiğimiz yıl olduğu gibi kare desenlere sahip olan modellerin hakim olmadığını söyleyebiliriz. Ağırlıklı olarak tercih edilen modeller ise ufak desenlere sahip olan veya sade şallardır.

Moda Aksesuarlar

kadin moda aksesuar modelleri Kadın aksesuar modelleri 2017 yılında şık görüntüleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Belirttiğimiz gibi altın sarısı olan takıların bu yıl hakim olduğunu görebiliyoruz. Bunun dışında charmlı bileklikler de moda ve dikkat çekenler arasındadır. Özellikle farklı bir bileklik arayan kişiler charmlı bileklikleri tercih edebilirler. Kemer modasında ise ağırlıklı olarak siyah ve taba rengine sahip kalın kemerlerin moda olduğunu görüyoruz. Uzun zamandır devam eden kemerin gözükmesi modası bu yıl da devam ediyor.

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar