SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

7 Aralık 2017 Perşembe

Düğün Saç Modelleri

dugun icin sac modelleriKadınların en önemli günü gelin oldukları gün olmaktadır. Bu nedenle düğün günleri çok önemlidir. Gelin olunmadığı zaman bile düğünlere gitmek bir kadın için oldukça önemlidir. Her kadın bu özel gün içerisinde en güzel kendisinin olmasını ve dikkatleri üzerine çekmek istemektedir. Bu nedenle böyle günlerde en çok kıyafetlere ve saçlara önem verilmektedir. Saçlar bir bayanın tüm görüntüsünü değiştirmektedir. Düğün için bazı saç modelleri bulunmaktadır.


Dağınık Saç Modeli

dugun icin sac modelleriDüğünlerde yapılacak olan saç modellerinden biri dağınık saç modeli olmaktadır. Dağınık saç modelinde saçlar açık bir şekilde olmaktadır. Açık olan saçlara incili, boncuklu tokalar veya taçlar takılabilir. Dağınık saç modelleri genellikle dalgalı olmaktadır. Düz saç modellerine dağınık bir şekil yapmak zor olmaktadır. Bu nedenle dağınık saç modeli yapılmadan önce saçlara maşa yapılmaktadır. Dağınık saç modeli ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Topuz Saç Modeli

dugun icin sac modelleriDüğünlerde en çok yapılan saç modelleri topuz saç modeli olmaktadır. Topuz saç modelleri hem dalgalı saçlara hem de düz saçlara kolay bir şekilde yapılmaktadır. Topuzlar kişinin isteğine göre dağınık veya daha sıkı yapılabilir. Giydiğiniz elbiseye, yüz hatlarınıza uygun olan topuzu seçerek yaptırabilirsiniz. İsterseniz topuza bir taç veya şık bir toka da takabilirsiniz. Böylece girdiğiniz ortamda tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Topuz saç modelleriyle gecenin en şıkı olabilirsiniz.

dugun icin sac modelleri

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar