SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

7 Mayıs 2018 Pazartesi

Şarap Kadehinden Yapılan Birbirinden İlginç Tasarımlar

sarap kadehinden ilginc tasarimlarHobicilerin ve Kendin Yap (DIY) sevenlerin oldukça hoşuna gidebilecek bir konuyla yine sizlerle birlikteyiz. Bildiğiniz gibi Güzel Tasarımlar olarak Hobi kategorisinde değişik materyallerden, kullanılmayan eşyalardan ya da atık malzemelerden yapılan birbirinden ilginç tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Şimdi de şarap kadehlerini kullanarak yapabileceğiniz kullanışlı ve şık eşyaları bir araya getirdik.

Adeta "Bir şarap kadehi asla yalnızca bir şarap kadehi değildir" :) mottosuyla yola çıkılan bu güzel tasarımlar, evde kolaylıkla yapabileceğiniz ve fazla el işçiliği istemeyen basit tasarımlar... Şarap kadehi tasarım itibariyle zaten oldukça estetik olduğu için bu estetik materyali kullanarak yapacağınız birçok ilginç tasarım da estetik olacaktır.

Kolay ve İlginç Tasarımlar kategorisinde değerlendirebileceğimiz bu birbirinden ilginç tasarımları hayata geçirerek siz de çevrenizdekileri şaşırtabilir, yeteneğinize hayran bırakabilirsiniz. :)

"Şarap kadehinden mumluk yapımı", "şarap kadehinden süs eşyası yapılışı", "şarap kadehinden avize nasıl yapılır?" ve "şarap bardağından ilginç tasarımlar" konularını işlediğimiz bu içeriğin sizi epey şaşırtacağını umuyoruz... :)

Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu farklı tasarımlara bir göz atalım:
sarap kadehinden ilginc tasarimlar
İşte birkaç dokunuşla masalarınızı şık bir görünüme sokabilecek oldukça basit bir tasarım. İhtiyacınız olan birkaç çiçek, şarap kadehleri ve mumlar... Bu üç materyali kullanarak özel günleriniz ya da yemek davetleriniz için kullanabileceğiniz ilginç mumluk tasarımı!.. Bir tabağın içine çiçekleri koyuyor, ardından farklı şarap kadehlerini ters çevirerek çiçeklerin üzerine fanus gibi koyuyoruz. Alt kısımlarına da mumlarımızı yerleştirdik mi BİNGO! Romantik akşam yemekleri için birebir olan bu tasarım için ekstra bir çaba ya da el işçiliği kullanmanıza gerek yok. Birkaç ufak dokunuşla masanızı bu güzel tasarımla süsleyebilir, görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

sarap kadehinden ilginc tasarimlarVe yine masa süslemesinde kullanabileceğiniz bir başka ilginç tasarım daha... Bu kez şarap kadehlerinin tersini değil, düzünü kullanıyoruz. Kadehlerin içine biraz renkli taş doldurup içlerine mumlarımızı yerleştirdiğimizde kadeh mumluğumuz hazır. Dilerseniz farklı süsleme materyalleriyle kadehlerinizi süsleyebilir ya da daha sade bir tasarım tercih ediyorsanız hiçbir işlem yapmadan bu şekilde de kullanabilirsiniz. Tercih sizin...

sarap kadehinden ilginc tasarimlar

Bir önceki tasarıma benzeyen bu mumluk tasarımı şarap kadehlerini daha çok abajur formuna sokuyor. Mumları kadehin içine yerleştirdikten sonra değişik kağıtları ya da yarı saydam plastik materyalleri üzerine kondurarak böylesine güzel tasarıma da imza atabilirsiniz.

sarap kadehinden ilginc tasarimlar

Bu tasarımımız biraz daha el işçiliği ve komplike bir çalışma sonucu elde edilebilecek farklı bir tasarıma sahip. Şarap kadehlerini ters şekilde asarak avize olarak da kullanabilirsiniz.

sarap kadehinden ilginc tasarimlar

Burada ise tamamen süs eşyası olarak kullanabileceğiniz bir şarap kadehi tasarımını görüyoruz. Hatta bu kadehleri direkt amacına uygun olarak da kullanabilir marjinalliğinize marjinallik katabilirsiniz :)

sarap kadehinden ilginc tasarimlar

Yine biraz olsun el işçiliği isteyen bu şarap kadehi tasarımıyla sevgiliniz ya da eşinizle romantik dakikalarını renklendirebilir, karşınızdakine özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Bazı güzel tasarımların aynı zamanda özel tasarımlar olduğunu unutmamak gerek... :)

sarap kadehinden ilginc tasarimlarBu şarap kadehi tasarımı ise oldukça sevimli ve ilginç... Ziyadesiyle el işçiliği isteyen; fakat kendin yap kategorisi ve hobiciler için tercih sebebi olabilecek türden birbirinden sevimli bu güzel tasarımları bir şarap kadehinden yaptığınızı söylediğinizde çevrenizdeki insanların ağzını açık bırakacağınız aşikar. :)

Sizler de burada gördüğünüz tasarımları uygulayabilir ya da ufkunuzu geliştirerek farklı tasarımlara imza atabilirsiniz. Bu sayede hem bir şeyler üretmiş olmanın haklı gururunu yaşar hem de yeteneğinizle insanları etkileyebilirsiniz. Kolaylıklar dileriz... :)
Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar