SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

19 Ocak 2019 Cumartesi

2019 DeFacto Kız Çocuk Mont ve Kaban Modelleri

2019 DeFacto Kız Çocuk Mont ve Kaban Modelleri

2019, kız, cocuk, mont, kaban
Kar yağışları ile birlikte soğukları iyiden iyiye hissettiğimiz şu günlerde çocuklarımızı soğuklardan korumanın bir çok yolunu arayıp duruyoruz. Özelliklere hastalıkların her geçen gün artması endişelerimizi arttırıyor. Kar yağışları ile kar soğunun etkisinin biraz olsun azalıp mikropların havadan temizlenmiş olduğunu düşünsek dahi hastalıkların salgın şeklinde ilerlemesi çocuklarımız için hasta olma riskini daha da artırıyor. Bu sebepten dolay onları soğuklardan ve hastalıklardan korumanın en etkili yöntemlerinden biri de sıcacık tutacak mont ve kaban tercih etmek oluyor.


Eveetttt!!!Yemeyip yediren, içmeyip içiren, giymeyip giydiren anneler. Çocukları için her şeyin en iyisini düşünüp en iyisini seçen anneler burada mı? Bu kar kıyamette çocuklarınız için mont seçiminizi yaptınız mı?

Her yıl çocuk koleksiyonlarıyla dünyaca ünlü markaları gerisinde bırakan Defacto, birbirinden renkli ve farklı tasarımlarıyla 2019 çocuk mont modasına bu sene de damgasını vuruyor.

Çocuklarımızı kış soğuklarından korumak için lahana gibi kat kat giydirmeye artık son! Defacto çocuk mont tasarımları sayesinde çocuklar hem kat kat giyinmek zorunda kalmayacak hem de kaliteyi ucuza almış olacaklar.

Çocuk tekstilinin aşırı pahalı olmasından dolayı ‘bir beden büyük alalım, seneye de giyer’ mantığı artık geride kalıyor. Uygun fiyatlarla günümüz tarzını yansıtan Defacto çocuk mont modelleri sayesinde aileler artık çocuklarına seneye giyilmesi için tercih edilen ve kendilerine büyük olan montları almak zorunda kalmayacak.

Uygun fiyatlı mont-kaban çeşitlerine yer vererek soğuk kış günlerinde üşüyen çocuklara destek olmayı amaçlayan  Defacto, sosyal sorumluluk yanımıza da dokunmadan geçemiyor.

Her evin bütçesine uygun ve kaliteli ürünler ile çocuk mont anlayışına yeni bir ışık tutan Defacto, trend model mont tercihleri ile 2019 çocuk mont kategorisinde gözlerimizi kamaştırıyor. Erkek çocuk mont, erkek çocuk kapşonlu mont, erkek çocuk ceket, erkek çocuk giyim yanı sıra kız çocuk mont, kız çocuk kapşonlu mont, kız çocuk ceket, kız çocuk giyim kategorilerini ayrı ayrı değerlendirmiş olması ve tercih edilmesi çocuk alanında Defacto’yu üst sıralara taşımış görünüyor.

Bir önceki yazımızda erkek çocuk mont ve kaban modellerine değinmiştik. Bu yazımızda ise 2019 kız çocuk mont ve kaban modellerini sizler için hazırladık. 2019 yılı kış aylarının 2018 yılına göre daha çetin geçmesinden dolayı Defacto, bu yıl kürk detaylara ve peluş modellere öncelik vermiş. Defacto'nun küçük hanımlar için birbirinden şık ve tarz tasarımlarıyla 2019 kız çocuk mont ve kaban modelleri göz kamaştırıyor.

2019, kız, cocuk, mont, kaban
Kapşonunda ya da yakasında kürk detayı olsun isteyen küçük hanımlar için suni kürk detaylı mont modelleri içimizi ısıtacak cinsten. 2019 suni kürk detaylı kapşonlu mont ve kaban modelleri ile Defacto bu yıl da adeta bizi can evimizden vuruyor. Bir kaç örnek görmek istemez miyiz?

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban


2019, kız, cocuk, mont, kaban
Bol mont ve kabanları sevmeyen beli tam otursun diyen küçük hanımlar için beli bağlamalı mont ve kaban modelleri ile beli tam otursun ama bağlanmasın isteyen kız çocuklarımız için ise elastik belli mont ve kaban modelleri ile her isteye cevap veren Defacto, kız çocuklarımızın mutluluğu için harika tasarımlar yapmış. 2019 beli bağlamalı çocuk mont ve kaban modelleri ile 2019 elastik belli çocuk mont ve kaban modelleri için bir kaç örnek hazırladık. Hadi gelin inceleyelim.

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban


Bahsettiğimiz tarzlar dışında kalan deri mont, yelek, şişme mont, şişme yelek gibi geniş yelpazesi olan 2019 Defacto kız çocuk mont ve kaban modellerine göz atmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban

2019, kız, cocuk, mont, kaban


Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar