SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

5 Şubat 2019 Salı

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır - Sevgililer Günü Hediyesi - Bayan İçin En Özenli Sevgililer Günü Hediyesi

sevgililer, gunu, hediye, bayan
Bir takvim yılı içerisinde birçok özel gün kutluyoruz. Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, tanışma tarihi vs gibi birden fazla gün bizler için büyük önem taşıyor. Hepimiz özel günlerin gelmesini bir yandan heyecanla beklerken bir yandan da stres yaşıyoruz. Stresimizin sebebi hayatımızın en önemli insanlarından biri olan ‘sevdiceğimiz’ için en güzel, en sıradışı, en etkileyici hediye fikirleri bulmak istememiz bizleri oldukça geriyor.


Günler geçiyor ve hızla yaklaşan özel bir gün için hediye arayışları çoktan başladı bile. Evett! Tahminlerinizi duyar gibiyim. Doğru bildiniz! 14 Şubat Sevgililer Günü’nden bahsediyoruz. Hayatınıza anlam katan sevdiğiniz için eşi benzeri bulunmayan harika bir sevgililer günü hediyesi almak isteğinizi çok iyi anlıyoruz. Bu sebeple bu yazımızda sevgiliye alınabilecek hediyeler konumuzda bayan sevgiliye hediye kategorisini inceleyeceğiz. Kısa bir süre sonra yayınlanacak yazımızda ise erkek sevgiliye alınabilecek hediyeler hakkında bilgi vereceğiz. Hem bayanlar için hem erkekler için ayrı ayrı değerlendirdiğimiz sevgiliye özel hediyeler yazılarımızı mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz.

Evet baylar! Yukarıda bahsettiğimiz gibi bu yazımız tam size hitap edecek. Sevdiğiniz bayana bu yıl yapacağınız sevgililer günü sürprizinde sizlere fikirler veriyor olacağız. Sevgiliye ne hediye alınır veya ne alınmamalı bayanların en çok hoşuna gidecek sevgililer günü hediyesi ne olabilir gibi içinden çıkamayacağınız bir çok soruya cevap aradığınızı biliyoruz.

Bayanlara nazaran erkekler için hediye seçimi oldukça sıkıntılı bir süreçtir. Malum bayanlar her hediyeden memnun olmazlar ve hayatlarındaki erkeğin onlara en güzel, en farklı hediye seçimi yapmalarını beklerler. Çünkü erkeklere verdikleri değer karşısında bunu şiddetle hak ederler:)

Özel günlere önem veren baylar veya böyle günlerin hiçbir önemi olmadığını düşünen baylar olarak bu konuda ikiye bölünmüşlük söz konusudur. Ancak duygu düzeyi ne olursa olsun herkes sevgiliye güzel hediyeler almak, onları bu özel günde mutlu etmek ve onurlandırmak ister.

Aklınıza birçok sevgiliye hediye fikirleri gelse de bayan sevgiliye alınacak hediye yelpazesi çok geniş olduğundan en farklı olanı seçmek istersiniz. Sevgiliye özel hediyeler düşünüldüğünde akla ilk gelenlerden biri mutlaka bayan parfümü olur. Ancak bayan parfümü çok sık sevgililer günü hediyesi olarak tercih edilmeye başlayınca bayanlar bu sürpriz hediyeden çok da mutlu olmamaya başladı. Sıradanlıktan uzak olan sevgiliye sürpriz hediyeler almak isteyen erkekler için birkaç önerimiz olacak.

Sevgiliye hediye seçiminde yüksek maliyetli harcamalara gerek olmadan gayet mütevazi seçimler ile bayanları etkilemek oldukça kolay. Sevgiliye özel hediyeler seçiminde kız arkadaşınızın özel uğraşları, mesleği, ilgi alanları vs gibi özellikler sevgiliye özel hediyeler bayan seçimleri için oldukça yol göstericidir.

sevgililer, gunu, hediye, bayan
Sevgililer günü hediyesi bayan için ne alınır kategorisi erkek kategorisine nazaran daha romantik seçenekler içerir.  Örneğin sevgiliye hediye kutusu çok romantik seçeneklerden biridir. Kalp kutulu seni sevmenin 32 sebebi adlı çikolata kutusu hem kalbe, hem göze hem de mideye hitap edecek cinsten :)

sevgililer, gunu, hediye, bayan

Sevgiliye özel hediyeler bayan seçimlerimize devam ediyoruz. Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kartları adlı sevgililer günü hediyesi sevdiğinizi hem özel hissettirecek hem de sevginizi anlatmanın farklı bir yolu olacak.


sevgililer, gunu, hediye, bayan

Sevgiliye hediye seçimlerimize bir örnekle daha devam edelim. İsme Özel İmza Tasarımlı Şampanya Kadeh Seti özel tasarımı sayesinde kız arkadaşınızı özel hissettirmeye yetecek. Romantik bir akşam yemeği ile yapacağınız bir kutlamanın yanında bu kadehlerin kullanılması ise durumun tadından yenmez bir hal hal almasına sebep olacak :)

sevgililer, gunu, hediye, bayan

Sevgililer günü hediyesi bayan seçimlerimiz için çok romantik bir seçim daha var sırada. Bir Ömür Birlikteyiz Romantik Minyatür Bahçe harika bahçe tasarımı, seramik saksısı, sukulentleri ve aşkla beraber yaşlanmış minyatür çift seçimi ile iş yerinizde masanıza veya evinizin en güzel köşesine yerleştirebileceğiniz harika seçimlerden bir tanesi.

sevgililer, gunu, hediye, bayan

Benim kız arkadaşımın ilginç ve sıradışı bir tarzı var tercih edeceğim sevgililer günü hediyesi de ilginç tasarım sevgililer günü hediyesi olmalı diyorsanız işte bu tasarım tam sizin için. Kişiye Özel Baskılı Sıcak Su Torbası sevgililer günü hediyesi bayan kategorisinde hatta ilginç tasarımlar kısmında yerini alıyor. Bu sıradışı sevgililer günü hediyesinin sevdiğiniz ile aranızda sıcak sohbetlere sebep olacağı gün gibi ortada :)

sevgililer, gunu, hediye, bayan
Yazımıza son vermeden önce son olarak sevgiliye özel hediyeler bayan kategorisinde Peluş Ayıcık ve Peluş Oyuncak kısmına değinmeden geçemeyeceğim. Her ne kadar alışılagelmiş bir hediye olsa da pelüş oyuncaklar bazı bayan arkadaşlar için vazgeçilmez türden. Yanına bir de seni seviyorum harflerinden çikolata eklerseniz gönlünü kazanamayacağınız hiçbir kız arkadaş olacağını düşünmüyorum :)


Evet baylar! Yaklaşan bu özel günde sizlerle sevgiliye özel hediyeler nedir, sevgiliye ne hediye alınır gibi sorulara yanıt aramaya çalıştık. Umarım hediye seçiminizde yardımcı olabiliriz. Bol şanslar :)

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar