SON YAZILAR:

İlginç Tasarımlar

Saç

Kıyafet

12 Nisan 2019 Cuma

Bayan Pantolon Modelleri - Havuç Pantolon

BAYAN PANTOLON MODELLERİ – HAVUÇ PANTOLON

2019, bayan, havuc, pantolon
Havaların yavaş yavaş ısınmaya güneşin ise kendini ufaktan hissettirmeye başladığı şu günlerde özlenen yaz havasına bürünmeye hazır mıyız? Kalın kabanlardan, kadife pantolonlardan lahana gibi kat kat giyinmekten kurtulma zamanı geldi. İlkbaharın gelmesi gardıroplarımızı yenileme zamanımızın geldiğinin habercisi oldu. Bu yazımızı 2019 İlkbahar Yaz Modası kategorisinden bayan pantolon modelleri için hazırladık. Bizimle birlikte yeniliğe ve değişime hazır mısınız?


Evet hanımlar! Kış soğuklarını geride bırakarak sıcak havaları kucakladığımız şu günlerde kışa uygun kıyafet tarzımızı da geride bırakarak ilkbahar yaz modası için hazırlıklara başlıyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tarzımızdan ödün vermeden şık ve güzel olmanın peşini bırakmıyoruz. En moda pantolon modelleri, 2019 trend pantolon modelleri ile karşınızdayız. Sizleri daha fazla bekletmeden 2019 yılına damgasını vuran kadın pantolon modelleri hakkında bilgi vermeye başlayalım.

80’li yılların modası olan havuç pantolon modelleri 2019 bayan pantolon modelleri kategorisinde bir numara! Normal kesim pantolon ile şalvar karışımı olarak tasarlanan, paçalara doğru havuç şeklini alarak daralan pantolon modeli genelde yüksek bel olarak üretiliyor. 80’li yıllara damgasını vuran havuç pantolonlar günümüzde de tekrar moda olmaya başladı. Eski giyim tarzlarına eğilimin arttığı günümüzde bayan pantolon olarak tercih edilecek modelin havuç pantolon modeli olacağı şimdiden belli.

2019, bayan, havuc, pantolon
Havuç pantolon modelleri ile hem şık hem rahat olabilirsiniz. Havuç pantolonlar günlük hayata uygun spor giyim şeklinde kombinleneceği  gibi her an bir toplantıya katılma ihtimalinize karşı klasik spor şeklinde de kombinlenebilir. Her şekli ile rahatlıkla kullanılabilecek havuç pantolon modelleri hem rahat olmayı tercih eden hem de şık olmayı da elden bırakmayan bayanlar için doğru bir seçim olacaktır.

2019, bayan, havuc, pantolon

Havuç pantolon modeli kısa paçalı pantolon modeli olduğundan nasıl giyileceği, ne ile kombinleneceği, hangi ayakkabının daha uyumlu olacağı gibi detayları açısından önem arz etmektedir. Hemen Hemen her kadının tutkunu olduğu kısa paçalı havuç pantolon modelini taşımak oldukça zor bir görevdir:)

Vücut biçiminize göre en uygun kısa paçalı havuç pantolon modelini keşfetmelisiniz. Uzun boylu kadınlar paçaları baldır kısmının biraz aşağısında duran paça modeline sahip havuç pantolon modelini tercih etmeliler. Kısa boylu kadınlar ise kısa paçalı havuç model pantolon seçiminde pantolonun bel kısmına dikkat etmelisiniz. Unutmayın ki yüksek belli pantolon modelleri sizleri daha uzun ve zarif gösterecektir.

Havuç pantolon modelleri özellikle günlük hayatta sıklıkla tercih edilen retro parçalardan biri olmaya hızla devam ediyor. Bayan havuç pantolon kombinleri oluşturulurken gömlek, tişört, ceket, salaş bluz vs gibi ürün çeşitlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Her tarz kombine çok yakışan rahatlıkla uyum sağlayan havuç pantolon modeli için bel çizginizi yok etmeyin yeter.

2019 bayan pantolon modellerinden en gözdesi olan bayan havuç pantolon modellerine buyurun birlikte göz atalım.

2019, bayan, havuc, pantolon

2019, bayan, havuc, pantolon

2019, bayan, havuc, pantolon

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Güzel Tasarımlar